Ostrava Krakow

                                                                       +420 777 929 778

 

Letiště Krakow

Krakovské letiště Jana Pavla II. je hned po varšavském letišti druhé největší letiště v Polsku, čemuž odpovídá i množství pasažérských letů, které z něj denně odlétají především po Evropě, ale také do severní Afriky či na blízký východ.

Letiště Jana Pavla II. – Krakov Balice

Původně se krakovskému letišti říkalo prostě a jednoduše Balice podle názvu obce, na jejímž katastru bylo letiště roku 1964 vystavěno. V roce 1995 bylo letiště přejmenováno na Letiště Jana Pavla II., avšak přesto bývá ze zvyku stále nazýváno jako letiště Balice. V okruhu 100 kilometrů od Krakova včetně žije přibližně 8 miliónů obyvatel, což z této oblasti činí nejhustěji osídlené místo ve střední Evropě. Díky tomuto hustému osídlení mohou na tak malé ploše existovat hned tři velká letiště – kromě Krakova jsou to letiště ve městech Katowice a Rzeszów.

Letecké linky z krakovského letiště

Díky své poloze ve velmi hustě osídlené oblasti je letiště v Krakově využíváno velice často a nabízí tak neskutečně rozmanité množství leteckých linek, především po Evropě. Z Krakova se tak v současnosti můžete vydat do více než 70 míst, především velkých evropských měst, měst v severní Africe a na blízkém východě, ale také do dovolenkových destinací, jak jsou například Dubrovník, Mallorca, Kréta, Rhodos, Korfu, Kypr či Kanárské Ostrovy. Všechny lety jsou samozřejmě přímé a bez přestupu.

Pokud plánujete cestu do zahraničí, a nevíte jak se pohodlně a včas dopravit na letiště, můžete zvážit taxislužbu. Profesionální taxislužba Vás nejen odveze na letiště, ale v době příletu na Vás bude opět u příletové haly čekat.

Kontakt

Taxi Ostrava Krakow
Taxi a osobní přeprava

Ostrava

+420 777 929 778
taxi-ostrava-krakow@orbi.cz

Nonstop služba

Dále by Vás mohlo zajímat

Proč volit taxi službu při potřebě přepravy? Jaké jsou výhody taxislužby? Mezi stěžejní výhody patří včasné dopravení na místo a bezpeční přepravovaných osob. Jak probíhá objednání taxi služby a platba? Podle čeho rozpoznat kvalitní taxi službu? K přepravě na letiště Katowice lze využít profesionální Taxi Ostrava Katowice.Například podle toho, že nabízí přepravu nejen v domácím prostředí, ale také do zahraničí. Taxi služba Ostrava nabízí odvoz na letiště v Krakově, které je oblíbené díky širokému množství leteckých spojů